FBPX2
(+420) 603 140 990 objednavky@plyngas.cz

Proplachování, dezinfikování, čištění a konzervování potrubí
REMS Multi – Push

Pro vyčištění rozvodů vody a topení využíváme kompresorový přístroj REMS Multi-Push, který dokáže efektivně odstranit nečistoty v pitné vodě a topných systémech.

Tato technologie nám umožní vyčištění trubek během krátké chvíle. Zároveň jsou nízké náklady a tedy úspora je nezanedbatelná. Ideální využití je v průmyslových, veřejných a bytových objektech.

Provádíme proplach radiátorových a plošných systémů topení, proplach potrubí vody (a to pomocí vody nebo směsí vody a vzduchu s impulzním dávkováním stlačeného vzduchu), potrubí na požádání dezinfikujeme.

Provádíme dále tlakové zkoušky a kontroly těsnosti všech systémů potrubí stlačeným vzduchem nebo vodou.

Čištění a proplach vytápění
Pro bezproblémový provoz  topných systémů je třeba odstranění veškerých kalů, usazenin a další mechanické nečistoty. Díky proplachu a vyčištění potrubi je zvýšena efektivita výhřevnosti a tím i následná úspora a to až o 25%.

Přístroj REMS Multi-Push
Přístroj slouží k proplachu potrubí pomocí směsi stlačeného vzduchu a vody, odstraňuje usazeniny ze systémů topení, čistí a dezinfikuje rozvody pitné vody, odstraňuje nánosy ze solárních sestav. Ošetření systému je šetrné, ale důkladné. Odstraní se všechen rez, volné nečistoty-špony a podobné pevné nečistoty i nánosy kalu.

Univerzální použití
Stačí jen jeden přístroj k proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, k provádění tlakových zkoušek potrubních rozvodů a nádob pomocí stlačeného vzduchu nebo vody, dezinfikování, čištění, konzervování potrubních rozvodů, např. u rozvodů pitné vody, radiátorových a plošných topných systémů, k tlakové zkoušce rozvodů plynu stlačeným vzduchem, jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem, např. k plnění expanzních nádob nebo pneumatik, a k provozu pneumatického nářadí (ohlášen patent EP 2 816 231).

Čištění a konzervace
Čistící a konzervační jednotka REMS V-Jet H k čištění a konzervaci topných systémů, jako příslušenství.

Dezinfekce
Dezinfekční jednotka REMS V-Jet TW k dezinfekci rozvodů pitné vody podle EN 806-4:2010 a podle návodu „Proplachování, dezinfekce a uvedení rozvodů pitné vody do provozu“ německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topení a klimatizace (Zentralverband Sanitär Heizung Klima – ZVSHK), i jiných systémů potrubních rozvodů, jako příslušenství.

Čištění topných a vodovodních systémů se doporučuje provádět každoročně.

 

Čištění kanalizace, frézování, kamerové zkoušky kanalizace

Čištění kanalizace, frézování: přípojky, stoupačky, jímky, dešťové svody apod. a to všech druhů a profilů.

Voda - plyn - topení

 

Provádíme kompletní instalaci rozvodů vody, plynu a topení.

Telepná čerpadla, solární systémy

 

 

Dodáváme kotle, tepelná čerpadla, a solární systémy značky Vaillant.

Kompletní dodávka staveb

Zajišťujeme kompletní dodávky staveb, či rekonstrukce.